قوانین

کاربر گرامی به منظور شفافیت در شرایط، قوانین و مقررات استفاده از سایت ایزی ملک موارد مندرج در این بخش را به طور کامل و دقیق مطالعه نمایید. استفاده از این سایت و خدمات ارایه شده از طریق آن منوط به پذیرش شرایط زیر است. قوانین و مقررات زیر در انطباق با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و در جهت حفاظت از منافع کاربران و طراحان سایت در نظر گرفته شده است.  

شرایط و مقررات برای کاربران
کاربر ملزم به ارایه اطلاعات واقعی و درست در هنگام ثبت نام در سایت است. در صورت تغییر در این اطلاعات کاربر ملزم به ویرایش اطلاعات شخصی خود می باشد.
اطلاعات شخصی وارد شده توسط کاربر در هنگام ثبت نام صرفا در جهت ارایه خدمات تعریف شده در سایت مورد استفاده قرار می گیرد. این اطلاعات در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت مگر مراجع قانونی و با حکم قانونی صادره از این مراجع.
تنها کابرانی مجاز به ثبت نام در سایت هستند که به سن قاتونی رسیده باشند.
کاربر ضمن استفاده از سایت به مدیران سایت اجازه می دهد از اطلاعات درج شده در هنگام ثبت نام در جهت ارسال پیام های مرتبط با خدمات سایت(نظیر یافت شدن ملک مورد درخواست) و سایر پیام های مرتبط با خدمات تعریف شده در سایت از طریق پیامک، ایمیل وسایر روشهای ارتباطی استفاده گردد. ثبت نام در سایت و وارد نمودن اطلاعات خواسته شده به معنای پذیرش این شرایط است.
  کاربر متعهد می‌شود از خدمات ارایه شده توسط این ‌سایت درجهت انجام هیچ گونه فعالیت‌ غیرقانونی و غیر اخلاقی و فعالیت هایی که به دیگران آسیب‌ می رساند استفاده ننماید.
در صورتی که کاربری اقدام به استفاده های نامناسب از سایت نماید مدیران سایت اختیار دارند ضمن اطلاع رسانی به کاربر نسبت به حذف کاربر و مسدود نمودن حساب کاربری او در سایت اقدام نمایند.
کاربر متعهد است از ارسال و بارگذاری هر گونه اطلاعات و فایلهایی که موجب هرگونه اختلال در سایت گردد به گونه ای که کارکرد سایت و ارایه خدمات توسط آن دچار اختلال گردد، خودداری کند.
کاربر متعهد می‌شود از هیچ نرم‌افزاری (نظیر ربات ها) برای ورود به سایت استفاده ننماید.
کاربر متعهد می‌شود از خدمات ‌سایت ایزی ملک تنها برای استفاده شخصی و به عنوان مشتری و جهت وارد کردن فایل‌های املاک برای فروش، اجاره و رهن استفاده نماید.
کپی برداری از اطلاعات سایت و مهندسی معکوس آن غیرمجاز است و کاربر منعهد می شود از انجام چنین اقداماتی خودداری نماید.
کاربر متعهد می شود از سایت و خدمات ارایه شده توسط آن در جهت انجام اقداماتی که موجب اهانت به سایرین و نیز اهانت به ارزشهای جامعه می شود استفاده ننماید. در صورت انجام چنین اقدماتی توسط کاربر و در صورت غیرقابل کنترل بودن چنین مواردی توسط مدیر سایت(مواردی نظیر هک شدن سایت و ...) کلیه مسولیتهای قانونی و تبعات ناشی از آن بر عهده کاربر است.
کاربر متعهد می‌شود از اطلاعاتی که دارای حق نشر هستند بدون اجازه صاحب آن استفاده نکند.
کاربر متعهد می شود از خدمات ارایه شده توسط این سایت در جهت آسیب رساندن به منافع دیگران استفاده ننماید.
کاربران مجاز به ورود و انتشار اطلاعات و مطالب غیراخلاقی و غیر قانونی در سایت نیستند.سلب مسئولیت
چنانچه کاربران ‌سایت ایزی ملک با استفاده از اطلاعات منتشره در سایت اقدام به انجام معاملاتی نمایند، مسئولیت هرگونه ضرر  و زیان مستقیم و غیرمستقیم ناشی از این معاملات صرفا به عهده کاربر است و سایت ایزی ملک هیچ گونه مسولیتی در این گونه موارد ندارد.
چانچه دسترسی به سایت ایزی ملک به هر دلیل نظیر هک شدن و نظیر آن- دچار وقفه در ارایه خدمات گردد ایزی ملک مسولیت تبعات ناشی از آن را به عهده نمی گیرد.
مدیران سایت ایزی ملک انواع روشهای ممکن در جهت عدم آلودگی سایت به ویروسهای کامپیوتری را به کار می گیرند. لیکن ایزی ملک تضمین نمی کند که کاربران در هنگام استفاده از این سایت دچار آلودگی ویروسی نشوند. بنابراین ایزی ملک در این مورد مسولیتی ندارد. لذا توصیه می شود کاربران نکات ایمنی لازم را در نظر داشته باشند.
ایزی ملک حق دارد بدون هشدار قبلی مطالب منتشر شده توسط کاربر را حذف کند و یا از انتشار مطالب کاربر جلوگیری کند.
سایت ایزی ملک با به کارگیری فرایندهای راستی آزمایی حداکثر تلاش خود را در جهت تایید صحت مطالب منتشر شده در سایت می نماید. لیکن ایزی ملک مسئولیت تایید صحت اطلاعات موجود در سایت را به عهده ندارد و چنانچه کاربر بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت اقدام به انجام فعالیتهای تجاری و معاملاتی نماید، مسولیت ضرر و زیان احتمالی تماما به عهده او خواهد بود.
ایزی ملک با توجه به تغییر در محیط تجاری کسب و کار خود حق دراد و می تواند شرایط و قوانین و مقررات خود را تغییر دهد. در هنگام بروز چنین رویدادی مدیران سایت به نحوه مقتضی به کاربران محترم اطلاع رسانی خواهد نمود.

سیاست حفظ حریم خصوصی
برای استفاده از تمام بخش های سایت ایزی ملک نیازی به ثبت نام در سایت ندارید. تنها جهت استفاده از بخش هایی از سایت و خدمات ارایه شده توسط آن("درباره ما" را بخوانید) باید در سایت ثبت نام نمایید.
در هنگام ثبت نام در سایت اطلاعات شخصی از شما درخواست می شود. این اطلاعات توسط مدیران سایت پردازش می شوند. این اقدام در جهت ارایه خدمات مفیدتر و بهتر به کاربران محترم انجام می شود. ایزی ملک از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر به منظور ارسال انواع پیامهای مربوط به خدمات تعریف شده در سایت(نظیر ارسال پیام یافت شدن ملک مورد درخواست کاربر و ...) استفاده می کند.
ایزی ملک از اطلاعات شخصی کاربران جز در مورد اشاره شده در بند فوق استفاده نمی کند و آنها را در اختیار هیچ نهاد یا سازمان دولتی و غیر دولتی قرار نمی دهد مگر در موارد خاص با حکم مراجع قانونی.

تمامی شرایط، قوانین و مقررات سایت را خوانده ام و پذیرفته ام
استفاده از این سایت منوط به مطالعه کامل و دقیق تمام شرایط، قوانین و مقررات ذکر شده  در بالا و پذیرش آنها می باشد. بنابراین چنانچه موارد ذکر شده در بالا مورد تایید شما کاربر گرامی است از سایت استفاده کنید.
شما کاربر گرامی می پذیرید کلیه موراد ذکر شده در با لا را مطالعه و پذیرفته اید و استفاده از این سایت در حکم پذیرش شرایط فوق است.

دانلود اپلیکیشن ایزی ملک

از لینک های زیر دریافت کنید ...